تبلیغات
روزدرآ (روچ درآتک)
سه شنبه 14 تیر 1390

ایرانشهر-خبرنگار روزدرآ:مردم شهرستان ایرانشهر معتقدند که هر یک از نامزدهای احتمالی نهمین دوره مجلس شورای اسلامی در این حوزه تلاش می کنند تا با چهره های مردمی و همراهی سرمایه داران شانس راهیابی به بهارستان را برای خود محتمل تر سازند و این امر را یک امتیاز و برگ برنده می دانند.

به گفته مردم حوزه انتخابیه ایرانشهر این عده از کاندیداهای احتمالی در تلاش هستند تا حمایت های مادی و مردمی بازوهای توانمند انتخاباتی مانند علی نوائی سرمایه دار معروف بلوچ مقیم تهران و گل محمد بامری معاون استانداری هرمزگان و همچنین رئیس و اعضای شورای شهر ایرانشهر را به خود نزدیک کنند.

اما این ها و همچنین سایر چهره های مردمی بخصوص رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر ایرانشهر هنوز به گفته خود بی طرفند و اوضاع را از دور بررسی می نمایند.

همچنین علی نوائی نیز در حال بررسی موقعیت کنونی کاندیداها و بخصوص در انتظار وضعیت نامشخص حوزه انتخابیه جدید است و اگر از حوزه احتمالی شهرستان نیکشهر و از محل زادگاهش لاشار فردی شایسته کاندیدا شود ممکن است او از حمایت های نوائی بی نصیب نماند.

یک استاد دانشگاه و تحلیل گر مسائل انتخاباتی در ایرانشهر گفت: همراهی ا فرد سرشناس و بانفوذ و از همه مهمتر سرمایه داران و چهره های معقول و مردمی منطقه در کنار هر یک از کاندیداهای احتمالی، شانس پیروزی او را محتمل می سازد.

این استاد و فعال دانشگاه های ایرانشهر افزود: با توجه به موقعیت کنونی و فضای سنتی حاکم بر انتخابات در این منطقه همراهی چهره های مردمی تاثیر بسزایی دارد و در گذشته تجربه نشان داده است که اینگونه افراد در دوره های قبل هر کدام از نامزدها را همراهی کرده اند او پیروز عرصه رقابت بوده است.

 وی ادامه داد: به عنوان مثال در انتخابات میان دوره ای مجلس هفتم تعدادی از این افراد شاخص از گل محمد بامری حمایت نمودند و او نیز برنده انتخابات شد و در مجلس هشتم و کنونی نیز از دهقانی پشتیبانی کردند و او نیز به بهارستان راه یافت.

ارسال شده توسط روز در ساعت 05:00 ق.ظ | نظرت شما ()

درباره ما
روز درآ متولد شده تا ...
با بی طرفی و بدون وابستگی و گرایش به هیچگونه حزب و جناحی، کاملاً مستقل مسائل روز را تحلیل و بررسی نماییم، ما متولد شده ایم تا حرف حق را چنان بر زبان برانیم که رد پای هیچگونه انحراف ، تندروی و تعصب بی پایه و اساسی در قلممان بر جای نماند، ما آمده ایم تا نوک تیز این قلم را به ناحق بر کسی نشانه نرویم.
وبلاگ پیش و رو ضمن تقدیر و تشکر از تلاش ها و پیشرفت های چشمگیر صورت گرفته دولت مردان در این خطه از ایران زمین یعنی بلوچستان،می کوشد کمی و کاستی های موجود را به خدمت آنها برساند و دولتمردان را جهت آبادانی ایران اسلامی یاری نماید.

استفاده از مطالب این وبلاگ با ذکر منبع بلامانع می باشد.
ایمیل مدیر وبلاگ
منوی اصلی
آرشیو مطالب
نظرسنجی
نظر شما در مورد مطالب وبلاگ؟
نویسندگان
آمار و امكانات
آخرین بروزرسانی :
تعداد كل مطالب :
تعداد کل نویسندگان :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
بازدید کل :
آخرین بازید از وبلاگ :
  
جستجو

پیوندهای روزانه
لینك دوستان
آخرین مطالب ارسالی
بیانیه: واکنش ها در محکومیت فتنه گران وب نویس همچنان توسط بلاگرها ادامه دارد
نشست وبلاگ نویسان نیکشهری با هدف مقابله با شبهه وبلاگ نویسان هتاک و فتنه گر
او برود پیام تسلیت و تشریح سوابق درخشان استاد ارزانی خودتان باد!
بهار ژورنالیست ها و نویسندگان بلوچ و تلاش برای جبران مافات
یادداشت فانتزی/ در جوار دریای بی کران مکران چشم ها ستایش می کنند سرزمین سنگ و رنگ و چنگ را
«انتخابات» و «طایفه» این دو واژه نامترادف بهم و دیگر هیچ
شکایت تنها راه رهایی از انتقاد و یا اتهام نیست!
حکایت عجیب شورای فرا استانی و قصه غریب شهرداری ویژه
جدایی در لس آنجلس اشک در چشم مردم بلوچ
گرده های مرگ بر پیکر نیمه جان موسیقی بلوچستان پاشیده شد
زن عنکبوتی بلوچ محصول کدام تفکر و چه نوع دیدگاه؟
سومین شهردار پیشنهادی نیکشهر به استانداری معرفی شد
وب گردی برای ولگردی چرا و با چه هدف؟
سایه ابرهای تردید بر سر دو راهی نیکشهر-سرباز انبوه تر شد
بنیادگرایی در کمین بنیان خانواده های بلوچ
طراح قالب