تبلیغات
روزدرآ (روچ درآتک)
یکشنبه 29 خرداد 1390

7hjd4usjsj5929lahl.jpgمحمد حسین رئیسی لیدر انتخاباتی حوزه چابهار و نیکشهر جهت جذب آرای مردمی راهی بخش قصرقند شهرستان نیکشهر شد و با رد درخواست وی مبنی بر حمایت از دامادش موسی رئیسی از طرف مردم قصرقند مواجه شد.

وی که قبل از این به صورت علنی از هیچ کدام از گزینه های مطرح نامزدی در نهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی حمایت ننموده بود از چند روز پیش بصورت گسترده تبلیغات محلی خود را جهت حمایت از دامادش موسی رئیسی آغاز کرده است.

رئیسی همراه با دامادش و برادر دامادش سرفراز رئیسی جهت جذب آرای مردم شهرستان نیکشهر تلاش های بسیاری از هم اکنون آغاز نموده است وی با مراجعه به بزرگان طوایف درخواست حمایت موسی رئیسی را مطرح می نماید که این پیشنهاد با عکس العمل منفی تعدادی روبرو گشته است.

همچنین سران طوایف بخش قصرقند با انتقاد از محمدحسین رئیسی جهت عدم حمایت از انور بجارزهی جوان توانمند و نام آشنای استان اظهار داشتند: رای ما در کمال افتخار و آگاهی به انور بیجارزهی است.

پیش از این محمد حسین رئیسی لیدر انتخاباتی حوزه چابهار و نیکشهر در مجلسی در یک روستا از توابع بخش قصرقند در پاسخ این سوال یکی از معتمدین آن روستا که در صورت شرکت در انتخابات دو نفر از نزدیکان شما محمد انور بیجارزهی و موسی رئیسی از کدام گزینه حمایت خواهی نمودگفته است: با وجود شرکت داماد موسی رئیسی و خواهر زاده ام محمدانور بیجارزهی در انتخابات مجلس نهم فردی مورد حمایت بنده است که از توان و پشتوانه بیشتر مردم برخوردار باشد.!!!

رئیسی نگفته که هنوز  نه ماه مانده تا انتخابات مجلس چطور سرشماری آرا نموده و با چه فرمولی متوجه شده که آرای دامادش از محمدانور بیجارزهی بیشتر است که حال بصورت علنی موسی رئیسی را مورد حمایت خود قرار داده است.

ظاهراً محمد حسین رئیسی جهت تائید صلاحیت موسی رئیسی اطمینان کامل دارد که از هم اکنون رایزنی های خود را جهت فرستادن دامادش به بهارستان بدون هیچگونه دل مشغولی و پیش از موعد آغاز نموده است همچنین هیچ کدام از رقیبان دامادش حتی محمد انور بیجارزهی تحرکی جهت تبلیغات زودهنگام خانه به خانه از خود نشان نمی دهد.

محمد حسین رئیسی از نیکشهری های مقیم چابهار و یکی از معتمدان این دو شهرستان است وی رئیس و عضو شورای شهر چابهار در دوره های گذشته بوده است.

ارسال شده توسط روز در ساعت 06:00 ق.ظ | نظرت شما ()

درباره ما
روز درآ متولد شده تا ...
با بی طرفی و بدون وابستگی و گرایش به هیچگونه حزب و جناحی، کاملاً مستقل مسائل روز را تحلیل و بررسی نماییم، ما متولد شده ایم تا حرف حق را چنان بر زبان برانیم که رد پای هیچگونه انحراف ، تندروی و تعصب بی پایه و اساسی در قلممان بر جای نماند، ما آمده ایم تا نوک تیز این قلم را به ناحق بر کسی نشانه نرویم.
وبلاگ پیش و رو ضمن تقدیر و تشکر از تلاش ها و پیشرفت های چشمگیر صورت گرفته دولت مردان در این خطه از ایران زمین یعنی بلوچستان،می کوشد کمی و کاستی های موجود را به خدمت آنها برساند و دولتمردان را جهت آبادانی ایران اسلامی یاری نماید.

استفاده از مطالب این وبلاگ با ذکر منبع بلامانع می باشد.
ایمیل مدیر وبلاگ
منوی اصلی
آرشیو مطالب
نظرسنجی
نظر شما در مورد مطالب وبلاگ؟
نویسندگان
آمار و امكانات
آخرین بروزرسانی :
تعداد كل مطالب :
تعداد کل نویسندگان :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
بازدید کل :
آخرین بازید از وبلاگ :
  
جستجو

پیوندهای روزانه
لینك دوستان
آخرین مطالب ارسالی
بیانیه: واکنش ها در محکومیت فتنه گران وب نویس همچنان توسط بلاگرها ادامه دارد
نشست وبلاگ نویسان نیکشهری با هدف مقابله با شبهه وبلاگ نویسان هتاک و فتنه گر
او برود پیام تسلیت و تشریح سوابق درخشان استاد ارزانی خودتان باد!
بهار ژورنالیست ها و نویسندگان بلوچ و تلاش برای جبران مافات
یادداشت فانتزی/ در جوار دریای بی کران مکران چشم ها ستایش می کنند سرزمین سنگ و رنگ و چنگ را
«انتخابات» و «طایفه» این دو واژه نامترادف بهم و دیگر هیچ
شکایت تنها راه رهایی از انتقاد و یا اتهام نیست!
حکایت عجیب شورای فرا استانی و قصه غریب شهرداری ویژه
جدایی در لس آنجلس اشک در چشم مردم بلوچ
گرده های مرگ بر پیکر نیمه جان موسیقی بلوچستان پاشیده شد
زن عنکبوتی بلوچ محصول کدام تفکر و چه نوع دیدگاه؟
سومین شهردار پیشنهادی نیکشهر به استانداری معرفی شد
وب گردی برای ولگردی چرا و با چه هدف؟
سایه ابرهای تردید بر سر دو راهی نیکشهر-سرباز انبوه تر شد
بنیادگرایی در کمین بنیان خانواده های بلوچ
طراح قالب