تبلیغات
روزدرآ (روچ درآتک)
چهارشنبه 18 خرداد 1390

تحلیلگران انتخاباتی حوزه جنوب بلوچستان معتقدند: در صورت تشکیل حوزه جدید انتخابیه نیکشهر و سرباز با مرکزیت شهرستان سرباز ریزش آرای یعقوب جدگال نماینده کنونی مردم چابهار،نیکشهر و کنارک در مجلس شورای اسلامی حتی در چابهار ، کنارک و زادگاهش دشتیاری بخاطر آنچه که ناتوانی و عدم صداقت و عدالت در پیگیری تشکیل این حوزه خوانده خواهد شد، اتفاق خواهد افتاد.

به گزارش خبرنگار روزدرآ از نیکشهر: فعالان انتخاباتی و تحلیلگران بر این باورند که در صورت شکل گیری حوزه انتخابیه تازه اگر جدگال توانست سرباز را زیر نظر شهرستان نیکشهر قرار بدهد و از شهرستان تحت مدیریت خود بطور صادقانه دفاع نماید،وی برگ برنده ای در دست خواهد داشت چرا که هم توانایی و قدرت وی ثابت خواهد شد و هم باتوجه به نفوذ مردم نیکشهر در چابهار آرای بسیاری را  در این شهرستان وحتی کنارک به سمت خود سوق خواهد داد.

به گفته این فعالان انتخاباتی و اجتماعی بنابر بررسی های بعمل آمده در این مناطق بدلیل در پیش گرفتن سیاست های غلط توسط جدگال و سیاست سکوت  بخصوص در شکل گیری حوزه جدید نیکشهر و سرباز با مرکزیت شهرستان تازه تاسیس سرباز، در صورت بروز این اتفاق موقعیت وی در چابهار و کنارک نیز به شدت تنزل خواهد یافت و ناتوانی اش آشکار خواهد شد.

اقشار مختلف مردم شهرستان نیکشهر افزودند: بی میلی جدگال درپیگیری مطالبه بحق مردم شهرستان نیکشهر یعنی دفاع و ممانعت از پیوستن شهرستان نیکشهر به شهرستان تازه تاسیس سرباز عجز و ناتوانی این نماینده را برای همگان بطور آشکار مشخص می نماید تا جایی که در شهرستان چابهار و زادگاه خودش یعنی دشتیاری پایگاه های مردمی وی یکی پس از دیگری مخدوش خواهند شد.

به نظر مردم نیکشهر این دوره با توجه به کثرت کاندیداها رقابت برای عده ای که تجربه دیرینه ای در انتخابات داشته اند و خود را آزموده اند، دوره سختی پیش بینی شده است.

به گفته فعالان انتخاباتی جدا از موقعیت نه چندان رضایت بخش جدگال موقعیت همه آنهایی که سیاست عدم صداقت را در رفتارهای اجتماعی با مردم پیشنه نمایند نیز در خطر است.

قشرهای مختلف نیکشهر تاکید کردند: نامزدها خیال این را در سر نپرورانند که مردم مسائل و اتفاقات پیرامون آنها را تحلیل نمی نمایند چرا که مردم خود قویترین تحلیگران عرصه رقابت ها هستند و خالص را از ناخالص تشخیص خواهند داد.

در پی پیشنهاد طرحی که گفته می شود توسط محمد قیوم دهقان نماینده کنونی مردم شهرستان ایرانشهر،سرباز و دلگان در حال اجرائی شدن است شهرستان نیکشهر با الحاق شهرستان تازه تاسیس سرباز حوزه جدیدی با مرکزیت سرباز تشکیل خواهد شد.

 

ارسال شده توسط روز در ساعت 09:01 ب.ظ | نظرت شما ()

درباره ما
روز درآ متولد شده تا ...
با بی طرفی و بدون وابستگی و گرایش به هیچگونه حزب و جناحی، کاملاً مستقل مسائل روز را تحلیل و بررسی نماییم، ما متولد شده ایم تا حرف حق را چنان بر زبان برانیم که رد پای هیچگونه انحراف ، تندروی و تعصب بی پایه و اساسی در قلممان بر جای نماند، ما آمده ایم تا نوک تیز این قلم را به ناحق بر کسی نشانه نرویم.
وبلاگ پیش و رو ضمن تقدیر و تشکر از تلاش ها و پیشرفت های چشمگیر صورت گرفته دولت مردان در این خطه از ایران زمین یعنی بلوچستان،می کوشد کمی و کاستی های موجود را به خدمت آنها برساند و دولتمردان را جهت آبادانی ایران اسلامی یاری نماید.

استفاده از مطالب این وبلاگ با ذکر منبع بلامانع می باشد.
ایمیل مدیر وبلاگ
منوی اصلی
آرشیو مطالب
نظرسنجی
نظر شما در مورد مطالب وبلاگ؟
نویسندگان
آمار و امكانات
آخرین بروزرسانی :
تعداد كل مطالب :
تعداد کل نویسندگان :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
بازدید کل :
آخرین بازید از وبلاگ :
  
جستجو

پیوندهای روزانه
لینك دوستان
آخرین مطالب ارسالی
بیانیه: واکنش ها در محکومیت فتنه گران وب نویس همچنان توسط بلاگرها ادامه دارد
نشست وبلاگ نویسان نیکشهری با هدف مقابله با شبهه وبلاگ نویسان هتاک و فتنه گر
او برود پیام تسلیت و تشریح سوابق درخشان استاد ارزانی خودتان باد!
بهار ژورنالیست ها و نویسندگان بلوچ و تلاش برای جبران مافات
یادداشت فانتزی/ در جوار دریای بی کران مکران چشم ها ستایش می کنند سرزمین سنگ و رنگ و چنگ را
«انتخابات» و «طایفه» این دو واژه نامترادف بهم و دیگر هیچ
شکایت تنها راه رهایی از انتقاد و یا اتهام نیست!
حکایت عجیب شورای فرا استانی و قصه غریب شهرداری ویژه
جدایی در لس آنجلس اشک در چشم مردم بلوچ
گرده های مرگ بر پیکر نیمه جان موسیقی بلوچستان پاشیده شد
زن عنکبوتی بلوچ محصول کدام تفکر و چه نوع دیدگاه؟
سومین شهردار پیشنهادی نیکشهر به استانداری معرفی شد
وب گردی برای ولگردی چرا و با چه هدف؟
سایه ابرهای تردید بر سر دو راهی نیکشهر-سرباز انبوه تر شد
بنیادگرایی در کمین بنیان خانواده های بلوچ
طراح قالب