تبلیغات
روزدرآ (روچ درآتک)
یکشنبه 12 شهریور 1391

164dbn2ovt02vnh1e2rq.jpgروزدرآ: در پی سوء استفاده  یک شبهه وبلاگ نویس هتاک و فتنه انگیز مبنی بر ایجاد شائبه و بدبینی در میان مردم، مسئولین و وبلاگرهای ارزشی و توهین به شعور مخاطبان فضای مجازی ؛ واکنش ها در محکومیت این اقدام غیراخلاقی و تفرقه افکنانه همچنان ادامه دارد.

باید اظهار تاسف نمود که عده ای سودجو و فتنه گر با سوء استفاده از آزادی بیان و فضای باز رسانه ای موجود در کشور علی اللخصوص فضای بی انتهای مجازی درصدد توطئه چینی جهت اجرای نقشه های شوم خود هستند اما فعالان دنیای مجازی هیچ گاه فرصت عرض اندام را به اینگونه افراد سودجو نخواهند داد و با اقدام بموقع خویش نقشه ها و توطئه های هتاکان را که به اعتماد عمومی آسیب می رساند؛خنثی می نمایند.

دقایقی پس از انتشار خبر نشست وب نویسان به منظور انسجام فکری بین آنان و معرفی چهره نقاب گرفته شیطنت طلبان که با نام جعلی یک نهاد ارزشمند مردمی می نویسد با استقبال بی سابقه وب نویسان در فضای مجازی مواجه شد و مخاطبان نیز در محکومیت این حرکات مذبوحانه با ارسال نظرات همدلی و همراهی خویش را اعلام نمودند.

بدنبال رسانه ای نمودن خبر نشست صنف وبلاگ نویسان شهرستان نیکشهر تحرکات برای تشنج آفرینی از سوی این فتنه گران آغاز گردید بطوری که با دروغ پردازی در فضای مجازی از طریق کامنت نویسی و تحریک برخی ها در فضای حقیقی درصدد سمپاشی در خصوص نشست وب نویسان نمودند.

این فرد معلوم الحال این بار با سوء استفاده از نام نهاد های ارزشی سعی در  ایجاد ترس و واهمه و انصراف وب نویسان از ادامه فعالیت های قانونی خویش بارها با توسل به شگردهای نخ نما سعی بر مانع کار بلاگرهای قانون مدار شد.

بلافاصله پس از دروغ پردازی های این شخص فتنه گر صنف وبلاگ نویسان با تماس و ارتباط گیری با مقامات ارشد مردمی و مسئولین مرتبط استانی و شهرستانی متوجه شدند که فتنه گران برای جلوگیری از ادامه فعالیت وب نویسان نگرانند و در صدد سوء استفاده این بار از نام نهادی ارزشی می باشند و با دروغ پردازی سعی بر سمپاشی و کدر نمودن اذهان عمومی دارند.

وبلاگ نویسان شهرستان نیکشهر تاکید می نمایند که در طول عمر فعالیت چند ساله خود در دنیای مجازی و رسانه های مختلف خبری استانی و کشوری علی رغم انتقادهای اصولی هیچگاه تحت فشار هیچ نهاد و ارگان نبوده اند و توسط هیچ نهادی از فعالیت های قانونمدارانه بلاگرهای نیکشهری و همچنین وب نویسان بلوچ ممانعت بعمل نیامده است و اینگونه تحریکات و شائبه ها جهت اهداف خاص و آب در آسیاب دشمنان ریختن؛ صورت می گیرد.

باز نشر خبر نشست وب نویسان در محکومیت فتنه انگیزی ها بصورت گسترده و بی سابقه ای به منظور حمایت از مردم،مسئولین و بلاگرها بر روی خروجی اکثر وبلاگ های استانی و شهرستانی قرار گرفت بطوری که تا زمان تنظیم این یادداشت بیش از90 درصد وب نویسان کهنه کار حرفه ای و جوانان فعال در عرصه رسانه ای استان خبر نشست و همدلی دلسوزان به اتحاد را منتشر نموده اند و یا از طریق تماس آمادگی خویش را جهت حمایت اعلام نموده اندکه جا دارد در همینجا از حمایت های دوستان وبلاگ نویس تشکر و قدردانی شود.

در پایان یادآوری  می نماییم که با توجه به اسناد و رد پاهای مختلفی که از فعالیت های مشکوک و دامنه دار این فرد در دست می باشد در حال حاضر بنابر مصلحت اندیشی بلاگرها و فعالان رسانه ای و در نظر گرفتن آبروی فرد مذبور؛ آنچه که مصلحت عمومی حکم کند اقدام خواهیم نمود. همچنین این اسناد در هنگام ضرورت و ادامه شیطنت ها که نسخه ای از آن تحویل بیش از ده بلاگر داده شده است،در اختیار افکار عمومی قرار خواهد گرفت.

ارسال شده توسط روز در ساعت 12:13 ق.ظ | نظرت شما ()

درباره ما
روز درآ متولد شده تا ...
با بی طرفی و بدون وابستگی و گرایش به هیچگونه حزب و جناحی، کاملاً مستقل مسائل روز را تحلیل و بررسی نماییم، ما متولد شده ایم تا حرف حق را چنان بر زبان برانیم که رد پای هیچگونه انحراف ، تندروی و تعصب بی پایه و اساسی در قلممان بر جای نماند، ما آمده ایم تا نوک تیز این قلم را به ناحق بر کسی نشانه نرویم.
وبلاگ پیش و رو ضمن تقدیر و تشکر از تلاش ها و پیشرفت های چشمگیر صورت گرفته دولت مردان در این خطه از ایران زمین یعنی بلوچستان،می کوشد کمی و کاستی های موجود را به خدمت آنها برساند و دولتمردان را جهت آبادانی ایران اسلامی یاری نماید.

استفاده از مطالب این وبلاگ با ذکر منبع بلامانع می باشد.
ایمیل مدیر وبلاگ
منوی اصلی
آرشیو مطالب
نظرسنجی
نظر شما در مورد مطالب وبلاگ؟
نویسندگان
آمار و امكانات
آخرین بروزرسانی :
تعداد كل مطالب :
تعداد کل نویسندگان :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
بازدید کل :
آخرین بازید از وبلاگ :
  
جستجو

پیوندهای روزانه
لینك دوستان
آخرین مطالب ارسالی
بیانیه: واکنش ها در محکومیت فتنه گران وب نویس همچنان توسط بلاگرها ادامه دارد
نشست وبلاگ نویسان نیکشهری با هدف مقابله با شبهه وبلاگ نویسان هتاک و فتنه گر
او برود پیام تسلیت و تشریح سوابق درخشان استاد ارزانی خودتان باد!
بهار ژورنالیست ها و نویسندگان بلوچ و تلاش برای جبران مافات
یادداشت فانتزی/ در جوار دریای بی کران مکران چشم ها ستایش می کنند سرزمین سنگ و رنگ و چنگ را
«انتخابات» و «طایفه» این دو واژه نامترادف بهم و دیگر هیچ
شکایت تنها راه رهایی از انتقاد و یا اتهام نیست!
حکایت عجیب شورای فرا استانی و قصه غریب شهرداری ویژه
جدایی در لس آنجلس اشک در چشم مردم بلوچ
گرده های مرگ بر پیکر نیمه جان موسیقی بلوچستان پاشیده شد
زن عنکبوتی بلوچ محصول کدام تفکر و چه نوع دیدگاه؟
سومین شهردار پیشنهادی نیکشهر به استانداری معرفی شد
وب گردی برای ولگردی چرا و با چه هدف؟
سایه ابرهای تردید بر سر دو راهی نیکشهر-سرباز انبوه تر شد
بنیادگرایی در کمین بنیان خانواده های بلوچ
طراح قالب