تبلیغات
روزدرآ (روچ درآتک)
چهارشنبه 9 آذر 1390

نیکشهر-خبرنگار روزدرآ: اظهار نظر عجیب دو عضو شورای اسلامی شهر نیکشهر جهت تسریع در صدور حكم گزینه پیشنهادی آنها برای شهردار این شهرستان در حالی مطرح می شود که عدم تائید صلاحیت شهردار پیشنهادی این شورا مدت ها پیش توسط استانداری سیستان و بلوچستان به فرمانداری نیکشهر اعلام شده است.

نگرانی دو عضو شورای اسلامی شهر نیکشهر از عدم تائید صلاحیت گزینه پیشنهادی آنها توسط استانداری و اینکه ادامه این وضعیت به عمران و آبادانی منطقه آسیب وارد خواهد كرد در حالی صورت می گیرد که بیش از هفت ماه است شورای اسلامی شهر نیکشهر بر سر تعیین شهردار با هم اختلاف عمیق دارند و همین امر مانع از انتخاب یک گزینه مناسب جهت معرفی به استانداری شده است.

بعد از استعفای اجباری انور بلیده شهردار سابق شهر نیکشهر این دومین گزینه پیشنهادی این شورا جهت تصدی پست شهرداری است که به دلیل آنچه که عدم تائید صلاحیت اعلام می شود گزینه های شورای  مجال حضور در شهرداری را نمی یابند.

ماجرای بحران در شهرداری نیکشهر از آنجا آغاز شد که پیش تر چند عضو شورای اسلامی شهر نیکشهر با بروز اختلافات و موانع متعدد از ادامه کار شهردار جلوگیری کردند و همین امر استعفای اجباری بلیده را فراهم آورد.

مدت هاست مردم نیکشهر با انتقاد از این وضعیت پیش آمده و اختلافات درونی شورای که پای این اختلافات به رسانه ها نیز کشیده شده است انتقاد دارند و خواستار معرفی هر چه سریعتر گزینه ای مناسب و به دور از هر گونه منافع شخصی و جنجال های خبری در جولانگاه شورا هستند.

بعد از ماهها کشمکش پنج عضو شورای اسلامی شهر نیکشهر  'پیربخش دانش' رئیس اسبق جهاد کشاورزی این شهرستان را جهت تصدی پست شهرداری به استانداری پیشنهاد داده بودند که سه هفته پیش طی نامه ای به فرمانداری اعلام شد که گزینه مذکور فاقد صلاحیت جهت سکانداری شهرداری می باشد و اعضای شورا در کوتاه ترین زمان ممکن فردی دیگر را پیشنهاد نمایند.

ارسال شده توسط روز در ساعت 05:21 ب.ظ | نظرت شما ()

درباره ما
روز درآ متولد شده تا ...
با بی طرفی و بدون وابستگی و گرایش به هیچگونه حزب و جناحی، کاملاً مستقل مسائل روز را تحلیل و بررسی نماییم، ما متولد شده ایم تا حرف حق را چنان بر زبان برانیم که رد پای هیچگونه انحراف ، تندروی و تعصب بی پایه و اساسی در قلممان بر جای نماند، ما آمده ایم تا نوک تیز این قلم را به ناحق بر کسی نشانه نرویم.
وبلاگ پیش و رو ضمن تقدیر و تشکر از تلاش ها و پیشرفت های چشمگیر صورت گرفته دولت مردان در این خطه از ایران زمین یعنی بلوچستان،می کوشد کمی و کاستی های موجود را به خدمت آنها برساند و دولتمردان را جهت آبادانی ایران اسلامی یاری نماید.

استفاده از مطالب این وبلاگ با ذکر منبع بلامانع می باشد.
ایمیل مدیر وبلاگ
منوی اصلی
آرشیو مطالب
نظرسنجی
نظر شما در مورد مطالب وبلاگ؟
نویسندگان
آمار و امكانات
آخرین بروزرسانی :
تعداد كل مطالب :
تعداد کل نویسندگان :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
بازدید کل :
آخرین بازید از وبلاگ :
  
جستجو

پیوندهای روزانه
لینك دوستان
آخرین مطالب ارسالی
بیانیه: واکنش ها در محکومیت فتنه گران وب نویس همچنان توسط بلاگرها ادامه دارد
نشست وبلاگ نویسان نیکشهری با هدف مقابله با شبهه وبلاگ نویسان هتاک و فتنه گر
او برود پیام تسلیت و تشریح سوابق درخشان استاد ارزانی خودتان باد!
بهار ژورنالیست ها و نویسندگان بلوچ و تلاش برای جبران مافات
یادداشت فانتزی/ در جوار دریای بی کران مکران چشم ها ستایش می کنند سرزمین سنگ و رنگ و چنگ را
«انتخابات» و «طایفه» این دو واژه نامترادف بهم و دیگر هیچ
شکایت تنها راه رهایی از انتقاد و یا اتهام نیست!
حکایت عجیب شورای فرا استانی و قصه غریب شهرداری ویژه
جدایی در لس آنجلس اشک در چشم مردم بلوچ
گرده های مرگ بر پیکر نیمه جان موسیقی بلوچستان پاشیده شد
زن عنکبوتی بلوچ محصول کدام تفکر و چه نوع دیدگاه؟
سومین شهردار پیشنهادی نیکشهر به استانداری معرفی شد
وب گردی برای ولگردی چرا و با چه هدف؟
سایه ابرهای تردید بر سر دو راهی نیکشهر-سرباز انبوه تر شد
بنیادگرایی در کمین بنیان خانواده های بلوچ
طراح قالب