تبلیغات
روزدرآ (روچ درآتک)
چهارشنبه 26 مرداد 1390

روزدرآ: گزارشگر به اصطلاح کانون مدافعان حقوق بشر طی سفری به بند گواتر شهرستان چابهار و به منظور بررسی وضعیت معیشتی مردم گزارشی بسیار مغرضانه را تهیه نموده که به تخطئه دستاوردهای نظام و انقلاب پرداخته است.

این گزارشگر به دور از رسالت رسانه ای و یا انسانی خود با نادیده گرفتن خدمات دولت در این شهرستان مدعی شده که: «مقامات فرمانداری و دستگاه قضایی و اداره‌ی کار به هیچ وجه به شکایت‌ها و اعتراضات پاسخ مناسب نمی‌دهند و در مقابل هر گونه اعتراض و نارضایتی و ناراحتی فقط به یک پاسخ کلیشه‌ای اکتفا می‌کنند:” فقط ساکت باشید و کار کنید»!!.

به فرض صحت موضوع، قصور و کوتاهی برخی مسئولان شهرستانی را نمی توان به پای دولت و نظام نوشت چرا که خدمات ارزنده نظام در این منطقه بر کسی پوشیده نیست.

طرح ها و پروژه های بزرگی نظیر کلنگ زنی پروژه ملی راه آهن چابهار - زاهدان - مشهدکه می تواند در رونق اقتصادی و آبادانی منطقه ، مؤثر باشد و همچنین افتتاح سد زیردان دومین سد بتونی کشور و... در همین دولت و توسط همین نظام طی چند سال اخیر صورت گرفته است، بماند در طول سی سال خدمات ارزشمند بیشماری جهت توسعه و آبادانی این شهرستان و بلوچستان انجام گرفته و یا در حال انجام می باشد.

 به زعم برخی ها یکطرفه به قضاوت نشستن به بهانه پرداختن به مسائل و مشکلات مردم آنهم تاختن با اسب کور یعنی رسالت رسانه ی و یا انسانی!

در این گزارش نگارنده و یا همان گزارش نویس که «دیار فراموش شدگان» را برای سر تیتر مطلب خویش انتخاب نموده به سیاه نمایی علیه نظام و انقلاب پرداخته و سعی کرده چنان جلوه دهد که این مردم فراموش شدگان روزگارند و کسی بر آنان دل نمی سوزاند!!.

بهتر بود گزارشگر محترم به اکثر روستاهای مناطق بلوچستان می رفت تا از رشد و آبادانی منطقه آگاه باشد و یا اینکه رنج سفر به کشور پاکستان را متحمل می نمود که از  بندر گواتر تا کشور پاکستان چند فرسنگی راه نیست و تردد نیز به راحتی ممکن است و مشکلات مردم بلوچستان پاکستان را که وی مدعی بود قرابت و نزدیکی بین مردم بلوچستان این دو کشور است مقایسه می نمود آنوقت در می یافت که تفاوت از زمین تا آسمان است.

ارسال شده توسط روز در ساعت 06:47 ب.ظ | نظرت شما ()

درباره ما
روز درآ متولد شده تا ...
با بی طرفی و بدون وابستگی و گرایش به هیچگونه حزب و جناحی، کاملاً مستقل مسائل روز را تحلیل و بررسی نماییم، ما متولد شده ایم تا حرف حق را چنان بر زبان برانیم که رد پای هیچگونه انحراف ، تندروی و تعصب بی پایه و اساسی در قلممان بر جای نماند، ما آمده ایم تا نوک تیز این قلم را به ناحق بر کسی نشانه نرویم.
وبلاگ پیش و رو ضمن تقدیر و تشکر از تلاش ها و پیشرفت های چشمگیر صورت گرفته دولت مردان در این خطه از ایران زمین یعنی بلوچستان،می کوشد کمی و کاستی های موجود را به خدمت آنها برساند و دولتمردان را جهت آبادانی ایران اسلامی یاری نماید.

استفاده از مطالب این وبلاگ با ذکر منبع بلامانع می باشد.
ایمیل مدیر وبلاگ
منوی اصلی
آرشیو مطالب
نظرسنجی
نظر شما در مورد مطالب وبلاگ؟
نویسندگان
آمار و امكانات
آخرین بروزرسانی :
تعداد كل مطالب :
تعداد کل نویسندگان :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
بازدید کل :
آخرین بازید از وبلاگ :
  
جستجو

پیوندهای روزانه
لینك دوستان
آخرین مطالب ارسالی
بیانیه: واکنش ها در محکومیت فتنه گران وب نویس همچنان توسط بلاگرها ادامه دارد
نشست وبلاگ نویسان نیکشهری با هدف مقابله با شبهه وبلاگ نویسان هتاک و فتنه گر
او برود پیام تسلیت و تشریح سوابق درخشان استاد ارزانی خودتان باد!
بهار ژورنالیست ها و نویسندگان بلوچ و تلاش برای جبران مافات
یادداشت فانتزی/ در جوار دریای بی کران مکران چشم ها ستایش می کنند سرزمین سنگ و رنگ و چنگ را
«انتخابات» و «طایفه» این دو واژه نامترادف بهم و دیگر هیچ
شکایت تنها راه رهایی از انتقاد و یا اتهام نیست!
حکایت عجیب شورای فرا استانی و قصه غریب شهرداری ویژه
جدایی در لس آنجلس اشک در چشم مردم بلوچ
گرده های مرگ بر پیکر نیمه جان موسیقی بلوچستان پاشیده شد
زن عنکبوتی بلوچ محصول کدام تفکر و چه نوع دیدگاه؟
سومین شهردار پیشنهادی نیکشهر به استانداری معرفی شد
وب گردی برای ولگردی چرا و با چه هدف؟
سایه ابرهای تردید بر سر دو راهی نیکشهر-سرباز انبوه تر شد
بنیادگرایی در کمین بنیان خانواده های بلوچ
طراح قالب