تبلیغات
روزدرآ (روچ درآتک)
دوشنبه 24 مرداد 1390

روزدرآ: مدتی است که نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی سیستان و بلوچستان و یا به عبارتی دیگر آن عده از نمایندگانی که طی این دوره از نمایندگی خود موضع سکوت پیشه نموده و یا میانه چندان خوبی با رسانه های گروهی نداشته اند بیش از پیش فعال شده و ظاهراً به مشکلات مردم توجه و اهتمام ویژه ای دارند.

حال این نمایندگان محترم در تابستان گرم امسال فصل داغی از تبلیغات رسانه ای را با چراغ خاموش به راه انداخته اند تا از غافله عقب نمانند.

طی روزهای اخیر اظهار نظرهای قابل توجه نمایندگان محترم مجلس نقل محافل و مجالس مختلف در استان و یا خارج از آن در مرکز دیدنی ،شنیدنی و خواندنی است و  پای این اظهارنظرها به سر تیتر روزنامه ها،سایت های خبری و سایر رسانه ها بازگشته است.

این عده از نمایندگان با انتقادهای آتشین و طرح مسائل و مشکلات روز و یا اینکه مسائلی که قابلیت رسانه ای شدن و اهمیت چندانی هم ندارند و یا شاید در حوزه اختیارات نمایندگی نمی گنجند،درصدد هستند توجه رسانه ها و به دنبال آن افکار عمومی را متوجه خود سازند و برخی نیز از این هم پا را فراتر نموده اند و به رایزنی و دیدارهای متعدد با مقامات رسانه ملی پرداخته اند تا از تبلیغات بصری نیز بهره جویند و سهمی در صدا و سیما داشته باشند.

ظاهر شدن نمایندگان عزیز در کسوت کارشناس جهت بررسی مسائل مختلف و ملبس شدن آنان در لباس منتقد در تابستان امسال کمی تعجب آور و شاید هم دور از ذهن بوده اما نمایندگان محترم توجه داشته باشند که خود را درگیر تبلیغات رسانه ای ننمایند و اندکی به خود بیایند و در لباس واقعی خود ظاهر شوند و مشکلات مردم را پیگیری نمایند تا از شعار زدگی فاصله گرفته و شاید با این روش بتوانند بهتر بر مشکلات غالب شود.

در بحبوحه بازار گرم انتخابات و بخصوص فضای زودهنگام انتخاباتی حاکم بر استان سیستان و بلوچستان که بیش از سال های گشته مورد توجه قرار گرفته از آن چنان می توان برداشت نمود که این اظهارنظرها و دغدغه های نمایندگان محترم متاثر از این فضای زودهنگام انتخاباتی در استان باشد.

چرا که از رفتارهای تبلیغاتی برخی از نمایندگان هویداست این دستپاچگی ها و ظاهر سازی های به ظاهر دلسوزانه پیش مقدمه ای برای همراه سازی افکار عمومی و یا تبلیغات با چراغ خاموش آنان جلوه نماید.

اگر چیزی غیر از این باشد چرا بازار مصاحبه و انتقاد و طرح موضوعات مختلف در تابستان سال پیش چنان گرم و آتشین نبود!

ارسال شده توسط روز در ساعت 06:00 ق.ظ | نظرت شما ()

درباره ما
روز درآ متولد شده تا ...
با بی طرفی و بدون وابستگی و گرایش به هیچگونه حزب و جناحی، کاملاً مستقل مسائل روز را تحلیل و بررسی نماییم، ما متولد شده ایم تا حرف حق را چنان بر زبان برانیم که رد پای هیچگونه انحراف ، تندروی و تعصب بی پایه و اساسی در قلممان بر جای نماند، ما آمده ایم تا نوک تیز این قلم را به ناحق بر کسی نشانه نرویم.
وبلاگ پیش و رو ضمن تقدیر و تشکر از تلاش ها و پیشرفت های چشمگیر صورت گرفته دولت مردان در این خطه از ایران زمین یعنی بلوچستان،می کوشد کمی و کاستی های موجود را به خدمت آنها برساند و دولتمردان را جهت آبادانی ایران اسلامی یاری نماید.

استفاده از مطالب این وبلاگ با ذکر منبع بلامانع می باشد.
ایمیل مدیر وبلاگ
منوی اصلی
آرشیو مطالب
نظرسنجی
نظر شما در مورد مطالب وبلاگ؟
نویسندگان
آمار و امكانات
آخرین بروزرسانی :
تعداد كل مطالب :
تعداد کل نویسندگان :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
بازدید کل :
آخرین بازید از وبلاگ :
  
جستجو

پیوندهای روزانه
لینك دوستان
آخرین مطالب ارسالی
بیانیه: واکنش ها در محکومیت فتنه گران وب نویس همچنان توسط بلاگرها ادامه دارد
نشست وبلاگ نویسان نیکشهری با هدف مقابله با شبهه وبلاگ نویسان هتاک و فتنه گر
او برود پیام تسلیت و تشریح سوابق درخشان استاد ارزانی خودتان باد!
بهار ژورنالیست ها و نویسندگان بلوچ و تلاش برای جبران مافات
یادداشت فانتزی/ در جوار دریای بی کران مکران چشم ها ستایش می کنند سرزمین سنگ و رنگ و چنگ را
«انتخابات» و «طایفه» این دو واژه نامترادف بهم و دیگر هیچ
شکایت تنها راه رهایی از انتقاد و یا اتهام نیست!
حکایت عجیب شورای فرا استانی و قصه غریب شهرداری ویژه
جدایی در لس آنجلس اشک در چشم مردم بلوچ
گرده های مرگ بر پیکر نیمه جان موسیقی بلوچستان پاشیده شد
زن عنکبوتی بلوچ محصول کدام تفکر و چه نوع دیدگاه؟
سومین شهردار پیشنهادی نیکشهر به استانداری معرفی شد
وب گردی برای ولگردی چرا و با چه هدف؟
سایه ابرهای تردید بر سر دو راهی نیکشهر-سرباز انبوه تر شد
بنیادگرایی در کمین بنیان خانواده های بلوچ
طراح قالب