تبلیغات
روزدرآ (روچ درآتک)
شنبه 18 تیر 1390

یک شرکت خدماتی بنام «تلاش آفرینان یلدا» طرف قرار داد با شرکت پست  استان سیستان و بلوچستان که کار نصب صندوق پستی منازل را بر عهده دارد با سوء استفاده از ناآگاهی مردم نسبت به این طرح و غفلت مسئولان، با ترفندهای مختلف اقدام به نصب این صندوق های پستی می نماید و بعد خانواده ها را جهت دریافت دستمزد نصب و اخذ قیمت صندوق در معذوریت قرار می دهد.

نصب صندوق های پستی که در کشورها مختلف قرن ها پیش منسوخ شده و در حال حاضر هیچگونه کاربردی ندارد با توجه به الکترونیکی شدن قبوض آب،برق،تلفن و...با شعار دولت الکترونیک هیچگونه همخوانی ندارد.

 بهتر بود مسئولان استانی قبل از اجرائی شدن این طرح تمام جوانب کار را در نظر می گرفتند و همچنین به اظهارات پیشین دولت مبنی بر «الکترونیکی شدن قبوض»توجه می نمودند تا مردم متحمل هزینه جهت نصب این صندوق ها که تا چند سال دیگر هیچگونه کاربردی نخواهند داشت،نشوند.

این صندوق ها با هدف تسهیل در ارائه قبوض آب،برق،تلفن صورت می گیرد و کارکنان این شرکت تلاش می کند تا با ترفندهای مختلف  صندوق های پستی  را نصب و بعد از آن با توجیه های غیرعقلانی اقدام به گرفتن وجه از خانوارها نماید.

این در حالی است نصب صندوق پستی بر درب منازل اختیاری بوده ولی کارکنان این شرکت خصوصی تاکید می کنند که این طرح از طرف دولت در حال اجراء است و نصب این صندوق های پستی اجباری است.

افراد بکار گرفته در این شرکت بومی شهرستانهای استان هستند و آنها با بهانه های واهی و مبهم اقدام به نصب صندوق پستی بر درب منازل بخصوص خانواده های ناآگاه نموده و بعد از آن مردم را در شرایطی قرار می دهند تا قیمت و دستمزد نصب صندوق پستی را که جمعاً150هزار ریال می باشد،از آنها بگیرند.

نصب صندوق های پستی در حالی صورت می گیرد که ارائه فیش های و قبوض مختلف تا چند سال آینده کاملاً الکترونیکی می شوند و صورتحساب ها از طریق پیامک به مردم ارسال می گردند.

این شرکت که با شماره ثبت 382007 فعالیت می نماید مرکز آن در تهران است و در شهرهای مختلف استان با افراد بومی هر شهر قرار داد امضاء می کند تا صندوق های پستی را بر درب مناز نصب نمایند.

کارگران و دست اندرکاران این شرکت با ارائه فیشی که روی آن نوشته شده است نصب صندوق ها الزامی است سعی می کنند با ترفند های مختلف اول صندوق های پستی را نصب کنند و بعد پول آنرا از مردم با اسرار و توجیه های غیرمنطقی دریافت نمایند.

این طرح غیرکارشناسی یک طرح استانی است و این اقدام شرکت پست استان سیستان و بلوچستان به جزء هزینه تراشی برای مردم هیچگونه توجیه دیگری ندارد.

ارسال شده توسط روز در ساعت 05:00 ق.ظ | نظرت شما ()

درباره ما
روز درآ متولد شده تا ...
با بی طرفی و بدون وابستگی و گرایش به هیچگونه حزب و جناحی، کاملاً مستقل مسائل روز را تحلیل و بررسی نماییم، ما متولد شده ایم تا حرف حق را چنان بر زبان برانیم که رد پای هیچگونه انحراف ، تندروی و تعصب بی پایه و اساسی در قلممان بر جای نماند، ما آمده ایم تا نوک تیز این قلم را به ناحق بر کسی نشانه نرویم.
وبلاگ پیش و رو ضمن تقدیر و تشکر از تلاش ها و پیشرفت های چشمگیر صورت گرفته دولت مردان در این خطه از ایران زمین یعنی بلوچستان،می کوشد کمی و کاستی های موجود را به خدمت آنها برساند و دولتمردان را جهت آبادانی ایران اسلامی یاری نماید.

استفاده از مطالب این وبلاگ با ذکر منبع بلامانع می باشد.
ایمیل مدیر وبلاگ
منوی اصلی
آرشیو مطالب
نظرسنجی
نظر شما در مورد مطالب وبلاگ؟




نویسندگان
آمار و امكانات
آخرین بروزرسانی :
تعداد كل مطالب :
تعداد کل نویسندگان :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
بازدید کل :
آخرین بازید از وبلاگ :
  
جستجو

پیوندهای روزانه
لینك دوستان
آخرین مطالب ارسالی
بیانیه: واکنش ها در محکومیت فتنه گران وب نویس همچنان توسط بلاگرها ادامه دارد
نشست وبلاگ نویسان نیکشهری با هدف مقابله با شبهه وبلاگ نویسان هتاک و فتنه گر
او برود پیام تسلیت و تشریح سوابق درخشان استاد ارزانی خودتان باد!
بهار ژورنالیست ها و نویسندگان بلوچ و تلاش برای جبران مافات
یادداشت فانتزی/ در جوار دریای بی کران مکران چشم ها ستایش می کنند سرزمین سنگ و رنگ و چنگ را
«انتخابات» و «طایفه» این دو واژه نامترادف بهم و دیگر هیچ
شکایت تنها راه رهایی از انتقاد و یا اتهام نیست!
حکایت عجیب شورای فرا استانی و قصه غریب شهرداری ویژه
جدایی در لس آنجلس اشک در چشم مردم بلوچ
گرده های مرگ بر پیکر نیمه جان موسیقی بلوچستان پاشیده شد
زن عنکبوتی بلوچ محصول کدام تفکر و چه نوع دیدگاه؟
سومین شهردار پیشنهادی نیکشهر به استانداری معرفی شد
وب گردی برای ولگردی چرا و با چه هدف؟
سایه ابرهای تردید بر سر دو راهی نیکشهر-سرباز انبوه تر شد
بنیادگرایی در کمین بنیان خانواده های بلوچ
طراح قالب